Aprillikuu alguse tegemised

Peale eilset uskumatult sooja ilma, ei tohiks enam kuskil olla lumekübetki... See aga tähendab, et on õige aeg mõelda KEVADVÄETISTE peale. 
Tõepoolest, Harjumaal oli eile lausa 20 soojakraadi. Ja mida muud ikka sellise ilmaga teha, kui minna õue ja vaadata üle olukord aias.
Nüüd on aeg kevadiseks VÄETAMISEKS aias.
Selleks pakume BALTIC AGRO AIA KEVADVÄETIST (1kg, 3kg, 4kg, 7,5kg pakendis)

Sobib tomatite, kurkide, kartulite, maasikate, püsi-ja suvelillede, aia- ja põlluviljade, viljapuude, muru, rooside, okaspuude ja kõikide teiste õue- ja kasvuhoonetaimede väetamiseks. Sisaldab kõiki taimede kasvuks ja arenguks vajalikke toitaineid sobivas vahekorras. Väetise kasutamine tagab taimede hea kasvu, rikkaliku õitsemise ning kvaliteetse saagi! Kasutada varakevadest hilissuveni (märtsist augustini) 2 kuni 3 korda kasvuperioodi jooksul. Väetis laotada ühtlaselt laiali ja segada mulda. Pärast väetamist on soovitav taimi kasta. Järjest tuleb meie aiandist kauplusesse uusi VÕÕRASEMADE sorte/ värve.


Teid ootavad ka SARVKANNIKESED,  TOMATITAIMED, MAITSETAIMED, HOSTAD, KUUMAASIKAS, ILUNÕGES.VÕÕRASEMADE  ja SARVKANNIKESTE istutamisel soovitame kindlasti kasutada spetsiaalset KEKKILÄ  SUVELILLEMULDA, mis sisaldab pikaajalist väetist.  

 Kaupluses on uusi ja huvitavaid tooteid: praktiliseks tööks AIAKÄÄRID, ilusad ÜMBRISPOTID, KASTEKANNUD, KINDAD ja muu. 


LILLESIBULATE  istutamiseks pakume  LILLESIBULATE  ISTUTUSKORVE. 
Istutuskorv aitab lillesibulaid kaitsta näriliste eest, samuti väldib sortide segunemist peenras ja  lihtsustab sibulate mahaistutamist


Vaadake ka meie galeriid: "Aiandi tegemised", et piiluda aiandi töödesse tegemistesse "reaalajas"

Poes toimuvast näete pilte galeriis: "Kauplus"

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: