Müügil on hea kodumaine MESI

MESI on müstiline ja võiks öelda lausa imeline toode. Looduse tippsaavutusena on ta ühteaegu magus ja tervislik, sisaldades väga palju mikro- ja makroelemente, aminohappeid ja vitamiine.
VÕLUAIAS on müügil kvaliteetne kodumaine mesi, kolmes erinevas suuruses.
Mesi tuleb puhtast loodusest metsa- ja aastaimedelt Rae vallast.
Korjetaimed: valge ristik, vaarikas, pajulillelised, valge mesikas, võilill, keerispea jt. Just pajulilled annavad sellele meele omase maitsenüansi, mida on iseloomustatud kui "see õige mee maitse".
Mesi on kiidetud ja kõrgelt hinnatud nii Mesinike Liidu, kui kauaaegsete tarbijate poolt.
Ideaalne kingiidee jõuludeks!


750 gr purk  7 EUR385 gr Mõmmi purk  5 EUR
Purgi kõrgus 11cm koos kaanega


Mini purk 60 gr  1 EUR
Purgi kõrgus 5cm koos kaanega


Üldiselt mee kohta.

MesI sisaldab peaaegu kõiki Mendelejevi tabeli elemente.

Mesindussaadusi võib olla väga mitmel kujul: mee, õietolmu, meislasema toitepiima (apteekides Apilaki nimelise tootena) või taruvaiguna.
Mett soovitatakse kasutada lausa iga päev, et ennetada haigusi. Pideval naturaalse mee tarvitamisel tugevneb immuunsüsteem ja on üldiselt rahustava toimega.

Palju on arutletud mee kristalliseerumise üle.  Naturaalne mesi kristalliseerub paratamatult. Olenevalt taimede kooslusest kristalliseeruvad erinevad meed erineva kiirusega. Kvaliteetne kodumaine mesi, mis on juulis-augustis vurritatud ongi tavaliselt septembri lõpuks peaaegu täielikult kristalliseerunud. Kui teile meeldib vedel mesi ja soovite kristalliseerunud mett talvel kodustes tingimustes ise uuesti vedelamaks muuta, siis toimige järgnevalt.
Mee soojendamiseks asetage meepurk pliidil mitte rohkem kui 40-42Cni soojendatud veega veenõusse/veevanni, mett pidevalt segades.


Kirjuta esimene kommentaar

Email again: